Akran Arabuluculuğu Sunum ( Öğrenci )

Sayfamızın içerisinde öncelikle sunumlar ile ilgili bilgileri bulacaksınız. Sayfanın sonunda ise akran arabuluculuğu sunumlarının indirme linkleri bulunacaktır. Toplam itibariyle 4 tane sunumuz mevcuttur. 1 sunum genel öğrenci sunum diğer 3’ü ise akran arabulucularının eğitimleri içindir.

Akran Arabuluculuğu Öğrenci Sunumları

Akran arabuluculuğu sunum sayfamızda bulunuyorsunuz. Bu sayfamızda sadece arabuluculuk programında kullanılacak öğrenci sunumlarını bulabilirsiniz.

Akran Arabuluculuğunun Nasıl Uygulanacağına dair yazımıza ulaşmak için tıklayınız. Arabuluculuk hakkında gerekli tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Bu kavramın ve bu sunumların bir plan dahilinde okullarda uygulanabileceğini unutmayınız. Mutlaka yazımızı okuyunuz.

Akran arabuluculuğunun ne olduğunu merak ederek bu sayfaya geldiyseniz üstteki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.Bu sayfada sadece Akran Arabuluculuğu ile ilgili sunumlara ulaşacaksınız.

Akran Arabuluculuğu Sunumları Nasıl Kullanılır ?

İsterseniz her bir sunumu bir başlık altında inceleyelim ve içeriklerine teker teker göz atalım.

Genel Tanıtım Sunumu

Bildiğiniz üzere bu sunum ki yukarıdaki yazıyı okuyup bilgilendiğinizi varsayıyorum. Bu tüm öğrencilere uygulayacağımız içeriğimizdir. Tüm öğrenciler okulda uygulayacağımız bu yeni proje hakkında bu içerikten bilgi alacaklar. Burada sistemin nasıl işleyeceğinden, öğrencilerin nasıl başvuracaklarına kadar tüm detaylar mevcut.

Arabulucu Eğitim Sunumları

Akran Arabuluculuğu Sunum ( Öğrenci )

Bu 3.oturumluk sunum ise, arabulucuk görevi yapacak öğrencilerin eğitilmesi için tasarlanmıştır. İçerisinde görsellerden de görebileceğiniz ihtiyaç halinde kullanılabilecek bir çok bilgi mevcuttur.

Veli ve Öğretmen Akran Arabuluculuğu Slaytları

Akran Arabuluculuğu Veli- Öğretmen sunumları için buraya tıklayınız.

Akran Arabuluculuğu ile ilgili şu makaleye de göz atmanızı tavsiye ederim.