Sayfamızdan akran zorbalığı broşürü içeriğine ulaşabilirsiniz. Akran zorbalığı broşürlerimiz öğrenci, öğretmen ve veli için ayrı ayrı bulunmaktadır.

Hedef KitleHazırlayan Kurumİçerik Linki
Öğrenciİstanbul Milli Eğitim MüdürlüğüBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpİstanbul MEM Akran Zorbalığı Öğrenci broşürü için tıklayınız.
Veliİstanbul Milli Eğitim MüdürlüğüBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpİstanbul MEM Akran Zorbalığı Veli broşürü için tıklayınız.
Öğretmenİstanbul Milli Eğitim MüdürlüğüBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpİstanbul MEM Akran Zorbalığı Öğretmen broşürü için tıklayınız.
Akran Zorbalığı Broşürü

Not; Broşürler İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanmıştır. RehberlikMerkezim içeriklere ulaşılması için sadece link vermektedir.

İçindekiler

Akran Zorbalığı Broşürü

Akran zorbalığı okullarda sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle bazı öğrenciler bazı öğrencilere bazen ise sadece bir öğrenciye karşı bu davranışı gerçekleştirebilir. Zorbalık sadece fiziksel olmak zorunda değildir. zorbalığın duygusal, psikolojik ve hatta siber versiyonu da vardır.

Linki verilen bu broşürlerle okullarımızda gerekli bilinçlendirmeyi sağlayabiliriz.

RehberlikMerkezim Afiş ve Broşür sayfasına gitmek için tıklayınız.

Akran zorbalığı öğrenci sunumu için tıklayınız.