Bireysel farklılıklara saygı broşürüne ulaşabileceğiniz sayfamızdasınız. Broşür öğrenci, öğretmen ve veli için ayrı ayrı olarak bulunmaktadır.

Hedef Kitle Hazırlayan Kurum – Paylaşan Kurumİçerik Linki
Öğrenci Cumhuriyet Ort. Reh. Servisi – Hakkari RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpHakkari RAM Farklılıklara Saygı Öğrenci Broşürü için tıklayınız.
VeliCumhuriyet Ort. Reh. Servisi – Hakkari RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpHakkari RAM Farklılıklara Saygı Veli Broşürü için tıklayınız.
ÖğretmenCumhuriyet Ort. Reh. Servisi – Hakkari RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpHakkari RAM Farklılıklara Saygı Öğretmen Broşürü için tıklayınız.
Bireysel Farklılıklara Saygı Broşür

Not; Broşürler üzerinde belirtildiğine göre Cumhuriyet Ortaokulu Rehberlik Servisi Psikolojik Danışmanları Nurgül EKE ve Emrullah AŞKAN tarafından hazırlanmıştır. Hakkari Rehberlik ve Araştırma Merkezi ise bu broşürleri paylaşmıştır. RehberlikMerkezim broşürlere ulaşılması için sadece link vermektedir.

İçindekiler

Bireysel Farklılıklara Saygı Broşür

Bireysel farklılıklara saygı insanların zaman zaman en güç sağladığı beceri olabiliyor. Ne kadar bu beceri konusunda tüm herkes güzel sözler söylese de bunu bir davranış kalıbı olarak uygulamak çok güçtür. ( bknz. ayrımcılık )

Bu sebeple bu konuda okullarda sağlam temelleri dayalı bilgilendirmeler mutlaka yapılmalıdır.

RehberlikMerkezim Afiş ve Broşür sayfasına gitmek için tıklayınız.