Çatışma çözme becerileri broşürüne sizlerin ulaşmasını sağlayacak olan sayfamızdasınız. Sayfamızda sizlere ulaşmanızı için link vereceğimiz broşürler hem öğrenci hem öğretmen hem de veliler için ayrı ayrı hazırlanmıştır.

Hedef KitleHazırlayan Kurum – Paylaşan Kurumİçerik Linki
Öğrenci Vali Orhan Işın Ortaokulu- Hakkari RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpHakkari RAM Çatışma Çözme Öğrenci Broşürü için tıklayınız.
VeliVali Orhan Işın Ortaokulu – Hakkari RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpHakkari RAM Çatışma Çözme Veli Broşürü için tıklayınız.
ÖğretmenÖzel Hakkari Teknokent Koleji- Hakkari RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpHakkari RAM Çatışma Çözme Öğretmen Broşürü için tıklayınız.
Çatışma Çözme Becerileri Broşür

Not; Çatışma çözme beceriler öğrenci ve veli broşürleri üzerinde belirtildiğine göre Vali Orhan Işın İlk ve Ortaokulu Psikolojik Danışmanı Kübra Duymaz tarafından hazırlanmıştır. Çatışma çözme becerileri öğretmen broşürü ise Özel Hakkari Teknokent koleji tarafından hazırlanmıştır. Hakkari Rehberlik ve Araştırma Merkezi ise bu broşürleri paylaşmıştır. RehberlikMerkezim bu broşürlere ulaşmak için sadece içerik linklerini vermektedir.

İçindekiler

Çatışma Çözme Becerileri Broşür

Çatışma çözme becerileri zorluklar başa çıkma konusunda insanların kullandığı çeşitli yöntemler olarak adlandırılabilir. Önemli bir beceridir. Çatışma çözme becerileri kazanmış toplumlar daha iyi iletişim sağlayarak bir çok sorunu sağlıklı bir biçimde atlatır.

Broşürlerimizi çatışma çözme becerilerini okulumuza anlatmak ve tanıtmak için kullanabiliriz.

RehberlikMerkezim Afiş ve Broşür sayfasına gitmek için tıklayınız.

RehberlikMerkezim çatışma çözme becerileri sunumuna ulaşmak için tıklayınız.