Sayfamızda bir çok farklı kurumun hazırladığı sınav kaygısı broşürüne erişebilirsiniz. Sınav kaygısı broşürleri öğrenci, veli ve öğretmen olmak üzere üç farklı hedef kitlesi için ayrı ayrı gösterilmektedir.

Hedef KitleHazırlayan Kurum – Paylaşan Kurumİçerik Linki
ÖğrenciHümeyra Ökten Kız AİHL – Çukurova RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpÇukurova RAM sınav kaygısı öğrenci broşürü için tıklayınız.
ÖğretmenCumhuriyet YBO – Hakkari RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpHakkari RAM sınav kaygısı öğretmen broşürü için tıklayınız.
VeliŞehit Kamil RAMBu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı pdf-Link.webpŞehit Kamil RAM sınav kaygısı öğrenci broşürü için tıklayınız.
Sınav Kaygısı Broşür

Not; Sınav kaygısı öğrenci broşürü Hümeyra Ökten Kız AİHL tarafından hazırlanmış, Çukurova RAM tarafından paylaşılmıştır. Sınav kaygısı öğretmen broşürü Cumhuriyet YBO tarafından hazırlanmış, Hakkari RAM tarafından paylaşılmıştır. Sınav kaygısı veli broşürü ise Şehitkamil RAM tarafından hazırlanmış ve paylaşılmıştır. RehberlikMerkezim bu broşürlere ulaşmak için sadece içerik linklerini vermektedir.

İçindekiler

Sınav Kaygısı Broşürü

Sınav kaygısı bilindiği üzere öğrencilerin sınav esnasında kaygılanarak performansının düşmesine neden olan bir kaygı türüdür. Tüm okul çevresi için güç bir durumdur.

RehberlikMerkezim Afiş ve Broşür sayfasına gitmek için tıklayınız.

Sınav kaygısı hakkında daha fazla bilgi almak için sınav kaygısı hakkındaki yazımıza ulaşmak için tıklayınız.